Poniżej umieszczony został fragment oficjalnego pisma Polskiego Związku Łowieckiego. Proszę się zapoznać z pełnym dokumentem, który znajduje się w linku u dołu artykułu

 

 

UPOWAŻNIENIE!

W oparciu o porozumienie zawarte w dniu 19 lipca 2016r. pomiędzy Generalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska a Przewodniczącym Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego, oraz wydane w tym zakresie zarządzenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie z dnia 4 listopada 2016r. - na podstawie § 133 pkt 19 statutu PZŁ, zezwala się Kołu Łowieckiemu "BIELIK" Szczecin na odstrzał 10 sztuk bobra europejskiego (Castor fiber L.) na terenie obwodu łowieckiego nr 261 w okresie do dnia 28 lutego 2019r.

Niniejsze zezwolenie opiewa na dopuszczenie czynności podlegających zakazom, a polegające na: umyślnym płoszeniu i zabijaniu przy użyciu myśliwskiej broni palnej o lufach gwintowanych, posiadaniu i przetrzymywaniu pozyskanych osobników, ich zbywaniu i oferowaniu do sprzedaży, wymiany, darowizny, oraz wywozu poza granice państwa.

 

...ciąg dalszy

Kliknij aby zobaczyć oficjalne pismo